O společnosti

Historie společnosti sahá až k roku 1992, kdy začínal J. Svejkovský s nákladní dopravou zaměřenou převážně na dovoz a rozvoz pevných paliv do domácností. O roku 1994 firma začala obchodovat s pevnými palivy nejen pro obyvatelstvo, ale i pro menší a střední podniky. Výhodou byla stále rozrůstající se spolehlivá doprava. V roce 1999 se změnila forma podnikání a název firmy na společnost s ručením omezeným – GOLEM – paliva s.r.o. . Od roku 2000 se společnost rozrostla o kamionovou dopravu, která zabezpečovala již nejen palivo, ale i různé sypké materiály na sklápěcích návěsech. Dále společnost přibrala plachtové třístranné návěsy, se kterými zajišťujeme přepravu zboží po celé západní Evropě.

Našim obchodním partnerům garantujeme vysokou profesionalitu v řešení  přeprav zboží a materiálu. Spolupracujeme s řadou spolehlivých a prověřených smluvních dopravců.

V současné době se naše společnost zaměřila zejména na prodej tuhých paliv, písků a štěrků a služeb v oboru.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a proto nabízíme mnoho doplňkových služeb zcela zdarma, brikety, které si objednáte, kátrujeme, takže se k Vám dostávají s minimálním množstvím mourů a prachů a samozřejmě veškeré dodávky převažujeme na certifikované digitální váze.

Reklamační řád
Doprava a doručení
Informace o produktech
Časté dotazy

Zaměstnanci společnosti

Informace o cookies
Všeobecné obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů